DAN SJEĆANJA NA VUKOVAR 2020.

20.11.2020. 17:05

Dan sjećanja na herojstvo i žrtvu grada Vukovara 1991.-2020. ove nam godine dolazi u vrijeme velike epidemiološke krize. No, unatoč tomu i uz znatno izmijenjen i prilagođen program, obilježavanje u našoj školi i s našim učenicima nije izostalo. Kako je sam dan sjećanja (18. studeni) po prvi puta ove godine bio neradni, već sljedećega dana, u četvrtak, učenici su donijeli svijeće koje su zapaljene ispred obje školske zgrade. Svi su učenici toga dana u sklopu satova razrednika poslušali i odgledali prigodne video materijale – Bitka za Vukovar, Vukovar – grad heroj (film i prezentaciju).

U petak, 20. studenoga odabrani su učenici iz Ivanovca, predstavnici razreda, u pratnji ravnatelja sudjelovali u polaganju vijenaca ispred spomen obilježja nastradalim mještanima Ivanovca.

 

Arhiva vijesti